Ventole Corsair CF12S25SH12A
Comune:Roma (RM)
Tipologia:Accessori
Caratteristiche :
Dimensioni: 120mm x 120mm x 25mm
Velocità: 1300 - 2600RPM
Fan airflow: 46 - 92 CFM
Fan dBA: 22 - 39 dBA
Fan static pressure: 1.6 - 7.7mm/H20
Connessione: 3 pin